İçeriğinde bir çok bitki ekstratı ve bitki tohumu içeren Ivora - Alfa Alfa bitkili karışık bitki çayı yurt dışında özelliklede orta doğuda oldukça popüler durumdadır. Bir çok memnun müşterisi bulunan Ivora - Alfa Alfa bitkili karışık bitki çayını sipariş vermeniz durumunda içerik ve kullanım ile ilgili ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.

İvora Alfa Alfa Çay içerisinde hangi bitkiler Var?


Alfa Alfa ( Medicago sativa) , tef tohumu ( eragrostis tef ) , Bamya Çiçeği ( Hibiscus arabica L.) Biberiye ( Rosmarinu officinalis ) Funda ( Calluna vulgaris ) , Yeşil Kahve ( cinnamomum zeylancicum ) Mete Yaprağı ( ılex paraguariensis ) , kuşburnu ( Rosa canina L.) yeşil çay ( camellia sinesis ) kunioa tohumu ( chenopodium  quinoa )  chia tohumu (salvia hispancia ) Barut Ağacı kabuğu (Rhammus frangula ) maca ( Lepidium meyenii) Kiraz meyve sapı ( Prunus avium ) kelp ( Laminaria sp ) Guarana ( poulinia cupana ) karnıyarık otu ( Plantago Ovata )

İvora Alfa Alfa Çay Nasıl Kullanılır?

Hazırlanışı: Bir paket alfa alfa karışık bitkisel çay bir fincan kaynar suya ilave edilir. 8-10 dakika bekletildikten sonra karıştırılarak tüm posası ile beraber içilmelidir.Burada Önemli olan nokta çayın dibinde kalacak olan posasınında tüketilmesidir.

İvora Alfa Alfa Çay'ı kimler Kullanamaz?


Hamile bayanlar , emzirenler ve kalp rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır.

Sipariş vermek için veya sorularınız varsa WhatsApp sipariş hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.