Devamı




Cildinize ışıltılı bakım . Soyulalbilir cilt maskesi içeriğinde bulunan kolajen ve diğer özler yüz bakımını sağlarken farklı ışıltılarıyla eğlenmenizi özel fırçası ile kolay uygulama yapmanızı sağlar. Sipariş için Sipariş ver linkine tıklayarak sipariş oluşturabilirsiniz. 1 adet, 2 adet, 3 adet olarak alacağınız maskelere özel fırça hediye olarak gönderilmektedir. Kapıda Ödeme yapabilirsiniz.

1 adet 99 TL + 1 Adet fırça hediyeli
2 adet 159 TL + 1 Adet fırça hediyeli
3 adet 199 TL + 1 Adet fırça hediyeli

İÇİNDEKİLER: Aqua, Polyvinyl Alcohol, Methyl Alcohol, Salvia Officinalis Oil, Xantgan Gum, Hydroxypropyl Methylcellulose , CI77000, CI 77266, CI 74160, CI51319 , Collagen, Glycerin, Carbol Bloack, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Lavandula Stoechas Extrect, Citrus Limon Leaf Extrect, Achillea Millefolium Extrect, Hypericum perforatum Extrect, Rumex Acetosella Extrect, Polyethylene Terephthalate, İsobutylphenoxy Epoxy Resin , Polyethylene /Polyethylene Terephthalate Laminated Powder, Poşyurethane-33, Parfum, Hydroxy - Citronellal, Butylphenyl Methylpropional , Linalool , Hexyl Cinnam - Aldehyd, D-Limınene, Alpha-İsomethyl ionone, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothylisothiazolinone.



KOLAJEN MASKESI NASIL KULLANILMALIDIR?

Simli kolajen maskesini kullanmadan önce ürünü karıştırın. Kuru ve temiz cilde göz çevresi kaş ve saç diplerinizi koruyacak şekilde fırça yardımı ile cömert ve düzgün bir şekilde uygulayın. 20-30 Dakika bekleyin. Tamamen kuruduğundan emin olunca kenarlarından soymaya başlayın. Yüzünüzü ılık su ile yıkayarak durulayın. Maskeyi Haftada 2 kez uygulayın.Fırçasını uygulama sonrasında ılık su ve sabun ile yıkayıp kurutun.






Uyarılar: Haricen kullanılır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde güneş ışığından uzak ve oda sıcaklığında muhafaza edin. Gözünüze temasından kaçının. Göz teması olduğunda taktirde bol su ile yıkayın.

HERHANGI BIR YAN ETKISI VAR MIDIR?

Her hangi bir bilinen yan etkisi yoktur. Herhangi bir rahatsızlığınız var ise whatsapp veya instagram hesabından uzmanlarımız ile paylaşabilirsiniz.