DevamıBitki Ekstraklarının buluşmasıyla piyasaya sürülen ivora Alfa Çay ve İvora Alfa Kapsül hakkında bilgiler blogumuzda.

İvora Alfa Alfa zayıflama çayı içerisindeki birçok etkili bitki özleri ve bitki tohumları sayesinde zayıflamaya yardımcı bitkisel bir çaydır. İvora Alfa Alfa bitkisel zayıflama çayının bir paketini bir fincan kaynar suya ilave edilip 8 – 10 dakika beklettikten sonra posası ile beraber içilmelidir. İvora- Alfa Alfa bitkisel zayıflama çayını hamile ve emziren bayanlar kalp rahatsızlığı olanlar kullanması tavsiye edilmemektedir.


İvora Alfa Alfa bitkisel zayıflama kapsülü ise zayıflama çayını kullanamayanlar için tavsiye edilen bir zayıflama kapsülüdür. İvora Alfa Alfa zayıflama kapsülünü 11 yaş ve üstü yetişkinler için günde 1 kez 1 kapsül olarak bol su ile içilmesi öneriliyor. İvora- Alfa Alfa zayıflama kapsülünü yine İvora Alfa Alfa zayıflama çayında olduğu gibi hamile ve emziren bayanlar kronik rahatsızlığı olanların kullanması tavsiye edilmemektedir.

İvora- Alfa Alfa sıkılaştırıcı ve inceltici bitkisel zayıflama jeli yüz, boyun ve dekolte bölgesine ve ihtiyaç duyulacak bölgelere nazikçe masaj yaparak kullanılıyor. Ürünü herkes kullanabiliyor. Günlük olarak kullanılmasını öneriyorlar.

off/BLOG